Obrazový průvodce RTG snímků horní končetiny - typy fraktur, luxace

Autorka je studentkou 6. ročníku programu všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a předkládá ke zveřejnění výsledky své studentské vědecké odborné činnosti na Radiologické klinice pod odborným vedením doc. MUDr. Jany Chmelové, Ph.D. s konzultační podporou MUDr. Zuzany Sedláčkové. Jedná se o kolekci téměř 100 rentgenových snímků s popisem, tématicky rozdělených do těchto sekcí:

1) Normální nálezy bez známek patologie,
2) Hodnocení fraktur,
3) Luxace a subluxace,
4) Fraktury dětského věku,
5) Eponyma fraktur horní končetiny.

pps Typy fraktur, luxace Stáhnout - Typy fraktur, luxaceOtevřít v novém okně - Typy fraktur, luxace 7.4.2016 38.17 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: rtg, horní končetina, fraktury, luxace

Probíhá recenzní řízení

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 9
rating
uživatelské hodnocení

autor: Kristýna Šťastná, Jana Chmelová, Zuzana Sedláčková | pracoviště: Radiologická klinika | publikováno: 7.4.2016 | poslední úpravy: 7.4.2016
citace: Šťastná Kristýna, Jana Chmelová, Zuzana Sedláčková: Obrazový průvodce RTG snímků horní končetiny - typy fraktur, luxace. Výukový portál LF UP Olomouc [online] 7.4.2016, poslední aktualizace 7.4.2016 [cit. 2017-05-30] Dostupný z WWW: <http://mefanet.upol.cz/clanky.php?aid=86>. ISSN 1804-5936.