Prof. MUDr. Jiří Malínský, DrSc.Ústav histologie a embryologie
Olomouc
Lékařská fakulta
adresa: Hněvotínská 3

Přehled embryologie člověka v obrazech

Učebnice je určena studujícím 1. a 2. ročníku medicíny k názornějšímu pochopení a opakování látky probrané ve výuce předmětu embryologie. Může sloužit i studentům vyšších ročníků k oživení znalostí normálního i prenatálního vývoje člověka, které jsou nezbytné při studiu vývojových anomálií, vrozených vad a teratologických změn jak v patologii tak i v řadě dalších klinických oborů.

html Embryologie člověka v obrazech Přejít - Embryologie člověka v obrazechOtevřít v novém okně - Embryologie člověka v obrazech 23.1.2015 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: embryologie člověka, obrazová dokumentace

PhDr. Eva S. Lesenková, Ph.D.
Odbor knihovnicko-informačních služeb a komunikace (OS), Národní lékařská knihovna
e-mail: eva.lesenkova(at)nlk.cz

Doc. MUDr. Dimitrolos Krajčí, CSc.
Ústav histologie a embryologie, Lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
e-mail: dimitrolos.krajci(at)upol.cz

autor: Jiří Malínský, Václav Lichnovský, Zdeňka Malínská | pracoviště: Ústav histologie a embryologie | publikováno: 23.1.2015 | poslední úpravy: 23.4.2015
citace: Malínský Jiří, Václav Lichnovský, Zdeňka Malínská: Přehled embryologie člověka v obrazech. Výukový portál LF UP Olomouc [online] 23.1.2015, poslední aktualizace 23.4.2015 [cit. 2017-03-28] Dostupný z WWW: <http://mefanet.upol.cz/clanky.php?aid=81>. ISSN 1804-5936.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: