Prof. MUDr. Vladimír Mihál, CSc.
vladimir.mihal(at)fnol.cz
Dětská klinika
Lékařská fakulta
fax: +420 588442505
adresa: I.P. Pavlova 6

Vybrané kapitoly z pediatrie – aktualizované a rozšířené vydání

Cílem autorského kolektivu byl výběr, příprava a zpracování výukových materiálů z oboru dětského lékaství, které jsou vhodné pro multimediální prostředí s využitím nové technologie e-publikování FlipViewer. Obsáhlou publikaci pro studenty všeobecného lékařství tvoří 41 kapitol, které jsou zveřejňovány postupně. Jednotlivá témata jsou obohacena množstvím obzové dokumentace, grafů, tabulek a videosekvencí. Jako praktický doplněk slouží kazuistiky řešených klinických případů. Nově zpracovaná publikace spojuje několik samostatných odborných textů do jedné celistvé a provázané sestavy, která je přehledně členěna.

html Vybrané kapitoly z pediatrie Přejít - Vybrané kapitoly z pediatrieOtevřít v novém okně - Vybrané kapitoly z pediatrie 10.11.2012 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: dětské lékařství, e-učebnice, multimedia

Prof. MUDr. Miroslav Heřman, Ph.D.
Radiologická klinika, Lékařská fakulta, Univerzita Palackého v Olomouci
e-mail: miroslav.herman(at)fnol.cz

doc. MUDr. Roman Šefr, Ph.D.
Odd. chirurgické onkologie, Masarykův onkologický ústav
e-mail: sefr(at)mou.cz

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Vladimír Mihál, Miroslava Čelková, Petra Langerová, Jan Potěšil, Karel Urbánek | pracoviště: Dětská klinika | publikováno: 15.9.2012 | poslední úpravy: 30.5.2014
citace: Mihál Vladimír, Miroslava Čelková, Petra Langerová, Jan Potěšil, Karel Urbánek: Vybrané kapitoly z pediatrie – aktualizované a rozšířené vydání. Výukový portál LF UP Olomouc [online] 15.9.2012, poslední aktualizace 30.5.2014 [cit. 2017-07-26] Dostupný z WWW: <http://mefanet.upol.cz/clanky.php?aid=76>. ISSN 1804-5936.