MUDr. Mgr. Radim Líčeník
radim.licenik(at)googlemail.com
Ústav sociálního lékařství a zdravotní politiky
Lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
adresa: Hněvotínská 3

Klinické doporučené postupy

Klinické doporučené postupy jsou důležitou součástí rozhodovacího procesu na všech úrovních poskytování zdravotní péče. Ovlivňují nejen běžnou klinickou praxi, ale i medicínské vzdělávání, zdravotní politiku a řízení veřejného zdravotnictví. Tato publikace je pokračováním autorovy diplomové práce magisterského studia oboru Ekonomika a řízení zdravotnictví na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obhájené v roce 2007 a jejím cílem je nabídnout základní přehled o klinických doporučených postupech.

pdf KDP monografie 2009 VUP Stáhnout - KDP monografie 2009 VUPOtevřít v novém okně - KDP monografie 2009 VUP 20.11.2009 1.33 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Doporučené postupy, Medicína založená na důkazu, Lékařská etika a právo, EBM

MUDr. Jitka Feberová, Ph.D.
Ústav výpočetní techniky, Univerzita Karlova v Praze
telefon: +420 224491 231
e-mail: jitka.feberova(at)ruk.cuni.cz

PhDr. Eva S. Lesenková, Ph.D.
Odbor knihovnicko-informačních služeb a komunikace (OS), Národní lékařská knihovna
e-mail: eva.lesenkova(at)nlk.cz

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 2
rating
uživatelské hodnocení

autor: MUDr. Mgr. Radim Líčeník | pracoviště: Ústav sociálního lékařství a zdravotní politiky | publikováno: 20.11.2009 | poslední úpravy: 26.10.2012
citace: Líčeník Radim: Klinické doporučené postupy. Výukový portál LF UP Olomouc [online] 20.11.2009, poslední aktualizace 26.10.2012 [cit. 2014-10-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.upol.cz/clanky.php?aid=38>. ISSN 1804-5936.