MUDr. Mgr. Radim Líčeník
radim.licenik(at)googlemail.com
Ústav sociálního lékařství a zdravotní politiky
Lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
adresa: Hněvotínská 3

Klinické doporučené postupy

Klinické doporučené postupy jsou důležitou součástí rozhodovacího procesu na všech úrovních poskytování zdravotní péče. Ovlivňují nejen běžnou klinickou praxi, ale i medicínské vzdělávání, zdravotní politiku a řízení veřejného zdravotnictví. Tato publikace je pokračováním autorovy diplomové práce magisterského studia oboru Ekonomika a řízení zdravotnictví na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obhájené v roce 2007 a jejím cílem je nabídnout základní přehled o klinických doporučených postupech.

KDP monografie 2009 VUP 20.11.2009 1.33 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 2
rating