Moderní formy prezentování výsledků na konferencích

Výukový materiál  je určen pro posluchače doktorského studijního programu. Vznikl v rámci řešení projektu Evropských sociálních fondů "Zvýšení kvalifikace a flexibility absolventů doktorského studijního programu na LF UP v Olomouci". Nabízí praktické návody, jak vytvořit atraktivní a kvalitní powerpointovou prezentaci a plakátové sdělení.

pdf Moderní formy prezentování výsledků na konferencích (powerpoint, postery) Stáhnout - Moderní formy prezentování výsledků na konferencích (powerpoint, postery)Otevřít v novém okně - Moderní formy prezentování výsledků na konferencích (powerpoint, postery) 31.1.2009 944.93 KB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: konferenční prezentace, plakátová sdělení, počítačová grafika

Obor:

Probíhá recenzní řízení

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Kateřina Langová | publikováno: 31.1.2009 | poslední úpravy: 23.7.2012
citace: Langová Kateřina: Moderní formy prezentování výsledků na konferencích. Výukový portál LF UP Olomouc [online] 31.1.2009, poslední aktualizace 23.7.2012 [cit. 2017-06-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.upol.cz/clanky.php?aid=22>. ISSN 1804-5936.